Kategória választó:
Teljes hírlista

Káprázatos programkavalkáddal és Halász Judittal érkezik a Gyermeknap

Május 25-én, délelőtt 10.00 órától kezdődnek meg a gyermeknapi programok a Csillagerődben.

Szezonnyitó Családi Nappal indítja az idényt, a Kavicsos Hajó és Csónaktároló

Számos színes vízi, zenés és családi programmal várja az érdeklődőket a Szezonnyitó Családi Napon, a Kavicsos Hajó és Csónaktároló.
KOMáROM PODCAST

Az önálló gazdálkodást népszerűsíti és fejleszti a Komárom Vármegyei Gazdasszony Kör

Számos megvalósítandó tervet vitatott meg első közgyűlésén a Gazdasszonyok Komárom - Esztergom Vármegyei Gazdaköre, az Arany 17 Rendezvényközpontban.

Grandiózus Lego kiállítás érkezik Komáromba

Több mint két tonna legóelemből készült kiállítás nyílik az Arany 17 Rendezvényközpontban. A kétnapos tárlat részleteit és a kísérőprogramokat Zentai Ferenc, a Kocka Napok Lego Kiállítás tulajdonosa mondta el.
ÖNKORMáNYZAT

Kezdődik a koppánymonostori Minivár Bölcsőde játszóudvarának a felújítása!

Az önkormányzat az elmúlt években saját költségvetésből felújította városunk valamennyi óvodájának, valamint az Aprótalpak Bölcsőde játszóudvarát. Néhány nap múlva a koppánymonostori Minivár Bölcsődében folytatódnak a munkálatok.
KOMKULT

Több mint 500 éves titokra derült fény a Csillagerődben

Michelangelo titka címmel tartott előadást május 11-én Varga József, a Szépművészeti Múzeum szobrászrestaurátora, a Csillagerődben. Az izgalmas program keretein belül, az elmúlt tíz év kutatásainak munkái kerültek górcső alá.
ESEMéNYEK

A sminkelés tudományával ismerkedhettek a hölgyek

Sminkbemutatóra invitálta a hölgyeket a Komáromi Kulturális Kft. május 11-én a Generációk Házában. A Női vonal sorozat vendége ezúttal Harcosné Kurdi Andrea sminkmester volt, aki számos jótanáccsal látta el a nagyszámú közönséget.
ESEMéNYEK

Jubilált a Komáromi Járási Jótékonysági Bál

Tizedik alkalommal tartották meg május 10-én a Petőfi Sándor Művelődési Házban a Komáromi Járási Jótékonysági Gálát. Az országosan is egyedülálló kezdeményezés célja ezúttal is a járási óvodák támogatása volt.
ZöLD KOMáROM

Zöldített a Magyar Vöröskereszt

Jean-Henry Dunant, a Vöröskereszt alapítójának születésnapján, május 8-án közösen ültetett fákat a szervezet és a Szivárvány Óvoda.
KOMKULT

Madarak, fák, ecsettel

A fenti címmel nyílt meg május 8-án a Petőfi Sándor Művelődési Házban, Ballun Viktória festménykiállítása.
KOMáROM PODCAST

Nagy fogásokkal és fenséges halételekkel vár mindenkit a Bocska-tó

Idén is nagy népszerűségnek örvend a Bocska-tó, ahol a pecások mellett a halimádók is számos finomság közül válogathatnak.

Kutyakiképző Tábort szervez a Dog Business Kutyaiskola

A kutyakiképzés alapjaival ismerkedhetnek a gyerekek a Dog Business Kutyaiskola égisze alatt szervezett táborokban.

További oldalak megtekintése:   <<   < >   >>