2024. 05. 06.
Fergeteges délelőttöt hozott a Miénk a színpad!

Ebben az évben is változatos programokkal lepte meg a közönséget a Miénk a színpad! rendezvény május 1-jén, a Jókai ligetben.

(FOTÓ: Több száz fellépő mutatkozott be a Miénk a színpad! programon)

A Komáromi Napok egyik fénypontja amellett, hogy szórakoztató, egyúttal remek lehetőséget is nyújt a helyi intézményeknek és civil szervezeteknek a bemutatkozásra, tehetségük bemutatására.

- Ennek a nagyszerű rendezvénynek a jelentősége abból fakad, hogy helyi intézmények, civilek, klubok mutatkoznak be, akik által láthatóvá válik, hogy ez a város mennyire színes és sokoldalú – hangsúlyozta Hajnal Dóra, a Komáromi Kulturális Kft. ügyvezetője, aki egyúttal köszönetét fejezte kis a szülők, a pedagógusok és a felkészítők felé.

A jeles napon a város óvodás csoportjai, sport- és táncegyesületei, civil egyesületei, a KVSE és a Jennys Fitness SE fitkid csoportjai léptek fel, akik feledhetetlen, élménydús délelőttöt varázsoltak a színpadra.